BAYİ GİRİŞ MAİL GİRİŞ
Çiğ Köfte

Çiğ Köfte, 4000 yıllık tarihi ile Anadolu'nun altın tahılı; bulgurun, halk arasında ısı otu olarak adlandırılan meşhur Şanlıurfa isotunun birleşmesi ile doğar. Daha sonra kolestrol düşmanı ceviz ile gençleştirici etkisi ve birçok hastalığa şifa olarak nam salan zeytinyağıyla bir araya gelir. Bir de sebzelerin şahı domates ve C vitamini deposu maydanoz eklenir. Sadece leziz değil aynı zamanda çok da besleyicidir.

Çiğ köftenin anavatanı Şanlıurfa'dır ama tüm şehirlerde sofraların vazgeçilmezi, dünya mutfaklarında bizi temsil eden milli yiyeceğimiz olmuştur.

Çiğ köftedir o, adıyla sanıyla imparatorlara yakışan; Tatlıses Çiğ Köfte..

Çiğ Köftemizde su, patates ve bulyon bulunmamakla beraber Tatlıses Çiğ Köfte, Türkiye'de ilk ve tek Helal Sertifikalı Çiğ Köfte olma özelliğine sahiptir.

BESİN DEĞERLERİ (100 gr İÇİN)

Protein : 8,2 gr

Karbonhidrat : 34,3 gr

Yağ  : 4,8 gr

Enerji : 228,7 Kcal

Bizden Haberler
BİZDEN HABERLER Tüm Haberler
Mutlu Müşteri Hattı
MUTLU MÜŞTERİ HATTI

Yeni web sitemizle siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için karşınızdayız. Mutlu Müşteri Hattımıza dilek, öneri ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz...


  • Tatlıses Çiğköfte İçin Öneri / Şikayet Formu için tıklayınız
Sosyal Projeler
SOSYAL PROJELER

Sosyal Sorumluluk; kamu, özel sektör ve sivil toplumun bir amaç etrafında toparlanarak, ortak yaşama yönlenmeleridir. Kendi çıkarlarının olduğu kadar toplumun genel çıkarlarını da geliştirecek ve koruyacak eylemlerin yapılmasıdır. Biz de Tatlıses ailesi olarak sosyal sorumluluk bilinciyle projelerimizi yerine gerçekleştirmekteyiz.ADRES
İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Dilek Sk. No:3 Seyrantepe / İST
Tel: (212) 283 0767

Copyright © 2015 TATLISES GROUP